top of page
Young Craftsman in the Workshop

Dinamikusan növekvő
megrendelésállományunk miatt, cégünk folyamatosan várja új kollégák jelentkezését.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Asztalos állás:

FELADATOK:

- műhelyrajzok alapján, egyedi bútorok gyártása

- bútorok és nyílászárók szerelvényezése

- konyhák, bútorok, nyílászárók helyszíni beépítése

- egyéb asztalosmunkák készítése

ELVÁRÁSOK:

- asztalos végzettség vagy asztalos iparban töltött több éves tapasztalat

- gyakorlat bútorgyártásban és/vagy nyílászáró gyártásban

- részletekre odafigyelő, precíz munkavégzés

- pozitív hozzáállás, probléma megoldás képessége

ELŐNY:

- faipari technikus végzettég

- B kategóriás jogosítvány, kisteher tapasztalattal

- bútor vasalatokban jártasság

- nyílászáró gyártási tapasztalat

- furnérozásban gyakorlat

- tömörfa megmunkálásban szerzett rutin

- szakmai fejlődésre és önálló munkavégzése való törekvés.

- felületkezelésben jártasság

AMIT NYÚJTUNK:

- 2000m2-es, korszerűen felszerelt műhely: CNC megmunkáló központ, ablakgyártó központ, felületkezelő műhely, étkező, iroda.

- munkaidő: hétfőtől péntekig 6:45 – 16:00 (szünetekkel)

- túlóra lehetőség (igény szerint)

- munkába járás költségtámogatása

- biztonságos munkakörnyezet

- egyre növekvő ügyfélkörrel rendelkező cég, hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség

- asztalos iparban versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Agathis Interior Kft. (8741 Zalaapáti, Deák Ferenc u. 112-114.)

Jelentkezéseket várjuk: info@agathis.hu vagy

+3630 377 6237 Mezei Zsolt

+3630 214 3320 Blaskovics Richárd

+3630 955 8201 Jávor Levente

bottom of page